Rybí olej s vitamínom D - OMEGA-3 HP UltraD natural

Vysoko čistený prírodný rybí olej zbavený zápachu, 4x viac vitamínu D ako v oleji z treščej pečene, bez príchute a aditív. Obohatený vitamínom  D prírodného pôvodu, bez príchute, neutrálny, čistý.

19,90 €
S DPH
Posledné kusy v sklade

Vysoko čistený prírodný rybí olej zbavený zápachu, 4x viac vitamínu D ako v oleji z treščej pečene, bez príchute a aditív. Bez vitamínu A. Obohatený vitamínom  D prírodného pôvodu, bez príchute, neutrálny, čistý. Vysoká čistota /HP-high purity/ prevyšujúca štandard Európskeho liekopisu EPh. Ultra vysoký obsah vitamínu D, 400 I.U./ 1ml.

4-násobná koncentrácia vitamínu D v porovnaní s olejom z treščej pečene. Bez rizika predávkovania vitamínom A v období tehotenstva.

Čistý zdroj vitamínu D, neobsahuje vitamín A, bez rizika počas tehotenstva.

Maximálna stimulácia imunity pri liečbe všetkých druhov onkologických ochorení.

Závažné imunodeficitné stavy detí a dospelých – časté a opakujúce sa infekcie, vírusové infekcie, herpes.

Diagnostikovaná osteoporóza a zvýšenie vstrebávania kalcia z potravy.

Akútny nedostatok vitamínu D a potreba rýchlejšieho nárastu hladiny. Vitamín D sa ukladá v tukovom tkanive, hladina v sére sa zvyšuje postupne niekoľko týždňov kým sa dosiahne optimálna hodnota. S dávkou 1000 až 2000 jednotiek denne sa čas potrebný pre dosiahnutie optimálnej hladiny skracuje. 

Olej je dezodorizovaný – zbavený zápachu po rybách, neutálnej chuti, vhodný na priame užívanie po lyžičkách.

Na presné dávkovanie je možné použiť 20ml injekčnú striekačku ktorá sa dá nasadiť na hrdlo fľaše, potom obrátiť hore dnom  a natiahnúť potrebný objem. Nie je súčasťou balenia.

Obsah balenia: 270 ml, 108 denných dávok po 2,5 ml

Zloženie: Vysoko purifikovaný rybí olej, bez konzervantov, čistý, prírodný, vitamín D3 – cholekalciferol  10mcg = 400 I.U  v 1ml

Denná dávka 1 čajová lyžička (2,5 ml) obsahuje: Omega-3 mastné kyseliny: EPA: 450mg,  DHA: 300mg. Vitamín D3 – cholekalciferol 25mcg, 1000 I.U.

Užívanie:

Dospelí:  1 čajovú lyžičku (2,5ml) denne, na základe odporúčania lekára 1 polievkovú lyžicu (5ml) denne.

Deti od 3 rokov: 1 kávovú lyžičku (2,0ml) denne.

Deti od 6 rokov: 1 čajovú lyžičku (2,5ml).

Užívať 1-krát denne spolu s jedlom.

vyrobené na Slovensku

0772
1 Položka