Bio olivový krém

Tento krém je vyrobený z čiernych talianskych olív, extra panenského olivového oleja, morské soli a štipky bobkového listu pre ovoňanie. Vďaka šetrnej príprave si krém uchováva plnú prírodnú vôňu a chuť čiernych olív. Pre výrobu boli použité olivy sušené na slnku a výrobok nebol pasterizovaný.

3,50 €
S DPH
Skladom

Tento krém je vyrobený z čiernych talianskych olív, extra panenského olivového oleja, morské soly a štipky bobkového listu pre ovoňanie. Vďaka šetrnej príprave si krém uchováva plnú prírodnú vôňu a chuť čiernych olív. Pre výrobu boli použité olivy sušené na slnku a výrobok nebol pasterizovaný.

Jednotlivé zložky boli pri výrobe iba zmiešané, rozdrvené, výsledný krém bol naplnený do pohárov a zaliaty 5 - 10 ml extra panenským olivovým olejom, aby bol chránený pred účinkami vzduchu. Žiadna zo surovín nebola vystavená teplote nad 42°C a tento olivový krém je teda vhodný aj pre vitariánov. Olivový krém používame vždy, keď chceme pokrmu dodať chuť a vôňu olív, vynikajúci je aj ako nátierka na pečivo, alebo do sendvičov s paradajkami, mozzarellou a podobne.

Hmotnosť: 120 g

Krajina pôvodu: Taliansko

Zloženie: čierne olivy  69%, extra panenský olivový olej  26%, morská soľ, bobkový list. Zložky označené  pochádzajú z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva.

Alergény: Výrobok neobsahuje stopy alergénov.

Skladovať v suchu.

0643
6 položky