FIT-DAY Proteín 100% natural

Fit-day PROTEIN natural je prírodný zdroj bielkovín z hrachu a ryže. Má lahodnú krémovú chuť a je ideálny do nápojov a jedál pre celú rodinu.

19,90 €
S DPH
Posledné kusy v sklade

Fit-day PROTEIN natural je prírodný zdroj bielkovín z hrachu a ryže. Má lahodnú krémovú chuť a je ideálny do nápojov a jedál pre celú rodinu. Dodáva dlhodobý pocit sýtosti a je ľahko vstrebateľný. Jedna dávka dodá vášmu telu 22,6g kvalitné bielkoviny zo 100% prírodných surovín, bez lepku, alergénov a pridaného cukru. Obsahuje všetky esenciálne aminokyseliny, takže je vhodný aj pre športovcov.

HMOTNOSŤ: 600 g
KRAJINA PÔVODU: Česko
ZLOŽENIE: Hrachový proteínový izolát, ryžový proteínový izolát, extrakt z listov stévie, morská soľ, guarová guma.
PRÍPRAVA: Na priamu spotrebu naplňte Fit-day shaker 500ml vody alebo rastlinného mlieka a pridajte dve odmerky proteínu (2x15g). Pretrepte, kým sa proteín nerozpustí do vody cca 1 min a vypite. Užívajte 1-3 krát denne pre obohatenie Vášho jedálnička o bielkoviny alebo ako príjemný štart do dňa. Do ovsených vločiek pridajte jednu odmerku. Pri pečení pridaním 1-2 odmeriek zvýšite bielkovinovú hodnotu vášho domáceho koláča. Pridajte 1 odmerku do bieleho jogurtu a posypte semienkami a čerstvým ovocím.
UPOZORNENIE: Neodporúča sa deťom ani tehotným a dojčiacim ženám. Po otvorení spotrebujte do 3 mesiacov. Skladujte v suchu pri izbovej teplote.
Skladovať v suchu.

0760
1 Položka