Bio kuskus ryžový

Kuskus je zdravšia potravina, používaná ako príloha ku jedlám, ktorá má mnoho pozitív v porovnaní s obyčajnými bielymi cestovina. Kuskus je určite zdravšia náhrada prílohy, ktorá Vám pomôže: Podporuje trávenie. Urýchľuje metabolizmus.  Podporuje pravidelnú stolicu.  Prečisťuje hrubé črevo.  Normalizuje hladinu cukru v krvi. Postupné uvoľňovanie. Energetická hodnota vhodná aj pri chudnutí.

1,87 €
S DPH
Posledné kusy v sklade

Kuskus je vlastne maličká cestovina, tvarovaná do guliek, podobná výzorom – ako tarhoňa. Kuskus obsahuje vlákninu, bielkoviny, tuk, sacharidy, vitamíny a tiež minerálne látky a svojím obsahom účinných látok podporuje trávenie a je vhodný ako hlavné jedlo pri chudnutí a aj ako súčasť zdravého životného štýlu. Táto vďačná potravina sa dá pripraviť na slano a aj na sladko. Kuskus s mäsom, syrom, omáčkami, zeleninou ako šalát alebo kuskus s tvarohom, jogurtom, mliekom, kakaom, medom, čokoládou alebo s ovocím, sú tak isto chutné a používané prípravy kuskusu.

Kuskus je zdravšia potravina, používaná ako príloha ku jedlám, ktorá má mnoho pozitív v porovnaní s obyčajnými bielymi cestovina. Kuskus je určite zdravšia náhrada prílohy, ktorá Vám pomôže: Podporuje trávenie. Urýchľuje metabolizmus.  Podporuje pravidelnú stolicu.  Prečisťuje hrubé črevo.  Veľké množstvo možností prípravy. Normalizuje hladinu cukru v krvi. Postupné uvoľňovanie. Energetická hodnota vhodná aj pri chudnutí.

Použitie a príprava: 1 šálka kuskusu, štipku morskej soli a voda.  Kuskus vysypte do hrnca (menší) jemne ho osoľte a zalejte vriacou vodou tak, aby voda bola pol centimetra nad hladinou kuskusu. Takto zaliaty kuskus prikryte pokrievkou a nechajte odstáť 15 – 20 minút. Horúca voda sa vsiakne do kuskusu a ostane vláčny a jemný. Po tomto čase môžete kuskus premiešať a pripraviť si ho na akýkoľvek spôsob

Hmotnosť: 250g

Zloženie:  100% bio ryža

Alergény:  prirodzene bezlepková cestovina

Energetická hodnota: 7620kJ / 1821kcal

Tuky 0,45g z toho nasýtené mastné kyseliny 0,1g

Sacharidy 40,5g z toho cukry 0,1g

Bielkoviny 3,9g

Soľ ‹0,62g

Trvanlivosť: 9 mesiacov

Krajina pôvodu: IT

Skladujte v suchu, mimo priameho slnečného žiarenia pri teplotách 4-25°C. Nevystavujte mrazu a vlhkosti.

0605
2 položky