Sme obchod zameraný na zdravý životný štýl, výživu a životosprávu a našim cieľom je ponúknuť našim zákazníkom zdravé potraviny, kozmetiku a drogériu bez zbytočnej a nebezpečnej chémie v čo najširšom sortimente a čo najdostupnejších cenách.

Našou úprimnou snahou je ponúkať Vám len tie najkvalitnejšie produkty, preto si svojich dodávateľov starostlivo vyberáme a skôr než ich produkty uvedieme na svoje pulty, musíme mať s nimi osobnú pozitívnu skúsenosť.

Tešíme sa, že stále viac ľudí si uvedomuje, že strava nám nedodáva len potrebné množstvo energie, ale je aj vo veľkej miere zodpovedná za naše zdravie a vitalitu. To isté platí o kozmetike a drogérii preplnenej chemikáliami a nebezpečnými parabénmi, o ktorých Vám samozrejme budú výrobcovia tvrdiť, že sú bezpečné. Produkty, ktoré u nás ponúkame sú prírodné a prosté všetkých týchto zbytočných a zdravie narušujúcich prísad.


Ak sa chcete dozvedieť viac, povzbudzujeme Vás k čítaniu nášho blogu, v ktorom nájdete množstvo užitočných informácií, rád a zaujímavostí, o ktorých ste možno ani netušili.

Pre bližšie informácie nás môžete kontaktovať na:

Tel. číslo: +421 918 536 414
E-mail  bioprevsetkych@gmail.com

Tešíme sa na Vašu návštevu

Motto:
Ak by sme mohli dať každému jednotlivcovi správne množstvo výživy a cvičenia, nie málo, a nie veľa, našli by sme najbezpečnejší spôsob, ako byť zdraví.
Hippocrates

173.jpg