Kečup a omáčky na cestoviny

Počet produktov: 11

Zobrazuje sa 1-11 z 11 položiek
 • Bio cesnakový krém

  3,80 €

  Cesnakový krém sa vyrába rozdrvením čerstvých strúčikov cesnaku a zmiešaním so slnečnicovým olejom a morskou soľou. Zahustená citrónová šťava sa pridáva preto, aby cesnak v kréme nezhnedol.

 • Bio olivový krém

  3,50 €

  Tento krém je vyrobený z čiernych talianskych olív, extra panenského olivového oleja, morské soli a štipky bobkového listu pre ovoňanie. Vďaka šetrnej príprave si krém uchováva plnú prírodnú vôňu a chuť čiernych olív. Pre výrobu boli použité olivy sušené na slnku a výrobok nebol pasterizovaný.

 • Bio paradajkový pretlak v tube

  2,00 €

  Na rozdiel od bežných pretlakov neobsahuje pridaný cukor ani zahusťovacie látky. Výrazná plná chuť je daná tým, že je pretlak dvakrát zahusťovaný Tento paradajkový pretlak je ideálnym základom paradajkových omáčok na cestoviny, klasické paradajkovej omáčky, paradajkovej polievky a  podkladom na pizzu a súčastí marinád a zeleninových zmesí.

  Hmotnosť: 200 g

 • Bio pesto hubové vegan

  6,10 €

  Táto skutočná delikatesa sa vyrába z čerstvých voľne rastúcich hríbikov, ktoré sú zmiešané a pomleté s ostatnými zložkami. Výsledný jemný krém sa naplní do pohárov a krátko zahreje pre predĺženie trvanlivosti. Hříbková pesto má vynikajúcu hubovú chuť a je vhodné aj pre vegánov. Používame ich k dochuteniu cestovín, na pečivo a do omáčok.

 • Bio pesto rosso

  4,20 €

  Toto zaujímavé pesto zo sušených paradajok je vyrábané podľa pôvodného talianskeho receptu a dodá pokrmu krásnu farbu a výraznú chuť sladkých zrelých račat.

 • Família omáčka na cestoviny

  2,90 €

  Základná paradajková omáčka na cestoviny s bazalkou, bez zahusťovadiel a cukru. Veľmi výhodná cena za veľké balenie.

  Paradajková omáčka Família je vyrábaná v talianskom Toskánsku z miestnych čerstvých paradajok dozretých na slnku do červena. Paradajky bola dopestované podľa zásad kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva.

 • Kapary v slanom nálevu

  4,20 €

  Kapary v náleve s morskou soľou a octom z bieleho vína majú výraznú chuť a pevnú štruktúru. Ideálne na pizzu, do stredomorskej kuchyne, do šalátov.

 • Kečup sklo

  3,70 €

  Paradajkový pretlak (78%), trstinový cukor, ocot, morská soľ, cibuľa, korenie (zázvor, klinček, kurkuma, muškátový kvet). Z 1,2 kg paradajok a bez zahusťovadiel.

  Neobsahuje samozrejme žiadne konzervanty a je sladený prírodným trstinovým cukrom.

 • Passata drvené rajčiny

  1,80 €

  Naše passata bola pripravená šetrným spracovaním čerstvých prirodzene na slnku do červena dozretých paradajok, ktorá bola dopestovaná podľa zásad kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva bez škodlivých postrekov.

 • Rajčinový pretlak

  1,50 €

  Toto malé balenie pretlaku je výhodné pre menšie rodiny. Paradajky použité na výrobu tohto pretlaku dozreli vo slnečnej Umbrii a po žatve boli rýchlo spracované. Počas šetrnej prípravy si pretlak uchováva prírodnú chuť a vôňu a hodnotné látky ako lykopén.

 • Toskana omáčka na cestoviny

  3,50 €

  Základná paradajková omáčka na cestoviny s jemnou chuťou zeleniny, bez zahusťovadiel a cukru. Veľmi výhodná cena za veľké balenie.

  Zelenina nebola diaľkovo transportovaná ani skladovaná. Počas šetrnej prípravy si omáčka uchováva prírodnú vôňu a chuť zrelých paradajok rovnako ako maximum výživných látok, ako je napr. lykopén.