Sušené ovocie a zelenina

Počet produktov: 12

Zobrazuje sa 1-12 z 20 položiek
 • Bambusové výhonky

  1,55 €

  Jemný, mierne-aromatický bambus -mladé výhonky. Bambusové výhonky nakrájané na prúžky a konzervované vo vode. Majú chrumkavú, takmer vláknitú štruktúru.

 • Bio banánové čipsy

  3,10 €

  Banány boli namočené do vodného roztoku trstinového cukru s medom a opražené na kokosovom oleji do chrumkava. Táto výdatná sladkosť je vhodná ako malá desiata, na doplnenie energie po športe alebo ako súčasť stolových zmesí orieškov a sušeného ovocia. Pozor však na vyšší obsah tuku.

 • Bio kokos strúhaný

  1,65 €

  Strúhaný kokos používame nielen na pečenie a varenie, do jogurtu, musli a dezertov, ale aj do ázijských karí zmesí a iných slaných pokrmov.

 • Datle bez kôstky

  2,00 €

  Tieto sladké datle boli sušené na slniečku. Sú trochu suchšie ako datle s kôstkou hodia sa hlavne na pečenie, prípravu datľového sirupu a dezertov.

 • Fazuľa mungo naklíčená

  2,00 €

  Naklíčená fazuľka Mungo bezgluténová BIO 175g/330g

  Táto nakladaná naklíčená fazuľka Mungo sa používa pri príprave tradičných ázijských jedál. Je chutnou prísadou do studených alebo teplých pokrmov.

 • Figy natural GASTRO BIO

  4,00 €

  Drobnejšie figy natural majú hruškovitý tvar a sú vhodné ako pre priamu spotrebu, tak pre pečenie a varenie. Rovnako ako ostatné bio sušené ovocie, ani bio figy nie sú sírené alebo inak chemicky ošetrované.

 • Kandizovaný zázvor

  1,80 €

  Kandizovaný zázvor s prírodným trstinovým cukrom, vhodný na priamu konzumáciu aj na varenie.

 • Lupienky z červenej repy Řepelky

  1,80 €

  Cviklové čipsy/Řepelky 50g zdravá a ľahká pochúťka nielen pre  dospelých, ale aj pre deti. Vychutnajte si ich pri posedení s priateľmi pri víne alebo pri dobrom filme.  Zdravo sa vďaka nim zasýtite. Červená repa v týchto lupienkoch podporuje činnosť žalúdka a pečene a aktivuje tvorbu červených krviniek. Dodáva pružnosť a lesk pleti aj vlasom a neutralizuje jedovaté látky v tele.

 • Lupienky z cvikle a zeleru Řepelky Celerky

  1,80 €

  Červená repa podporuje činnosť žalúdka i pečene a aktivuje tvorbu červených krviniek.

  Zeler je zelenina, korenie i liek v jednom. Priaznivo pôsobí na činnosť ľadvín a močových ciest, ukľudňuje trávenie a spevňuje cievy. Zároveň tiež prispieva k očiste pohybového aparátu, pretože sa podieľa na rozpúšťaní usadenín a ich odplavovanie z tela.

 • Lupienky z mrkvy a paštrnáku

  1,90 €

  Základnou zložkou mrkvy je betakarotén. Je to provitamín, ktorý sa v ľudskom tele mení na vitamín A. Je dôležitý pre zachovanie zdravého zraku – posilňuje jeho funkciu, má pozitívny účinok na pokožku – obmedzuje starnutie pokožky a vznik vrások a prispieva k správnej funkcii imunitného systému.

 • Lupienky zelerové Celerky

  2,10 €

  Celerky/Zelerky 40g sa vyrábajú zo zeleru, ktorý sa oddávna používal nielen ako korenie, ale predovšetkým ako liečivo a prírodné afrodiziakum. Pre jeho špecifickú chuť i vôňu patrí k najzaujímavejším druhom zeleniny. Vďaka tomu, že obsahuje bielkoviny, silice, puríny, glycidy, apiin, cholín a celý rad vitamínov a minerálov, tak celerky ocenia aj vegetariáni a vegáni.

 • NATU Lyofilizovaná broskyňa

  2,10 €

  Mrazom sušená broskyňa si vďaka šetrnému spracovaniu uchováva až 90% všetkých pôvodných vlastností, ako je vôňa, chuť, farba a predovšetkým obsah zdraviu prospešných látok. Lyofilizované ovocie sa pri kontakte s vodou navracia do takmer pôvodného stavu. Broskyňa je bohatá na rad vitamínov skupiny B, vitamíny C a E, ktoré sú najlepšími prírodnými antioxidantmi.