Nápoje a rastlinné mlieka

Počet produktov: 12

Zobrazuje sa 1-12 z 23 položiek
 • Ananásová šťava 100%

  4,60 €

  Ochutnať čistú ananásovú šťavu z priameho lisovania je skutočne zážitok a porovnaní s bežnými ananásovými džúsy z koncentrátu sa jedná o úplne iný nápoj.

  Bio ananásy sú lisované čerstvé v mieste zberu, čo je výhodnejšie z pohľadu nutričných a chuťových vlastností. Výsledná chuť je skutočne lahodná i v porovnaní s bio konkurentmi.

  Objem: 700 ml

 • Aróniová šťava 100%

  3,90 €

  Táto superpotravina pochádza zo Severnej Ameriky a jej účinky poznali a využívali už pôvodní obyvatelia. Šťavu možno konzumovať neriedenú, ale hlavne ako základ limonád, zmiešanú s džúsmi, v čaji, dokonca v koktejloch.

 • Bazová šťava 100%

  3,90 €

  Táto šťava bola vylisovaná z plodov divoko rastúcej čiernej bazy. V ľudovom liečiteľstve sa bazová šťava používa pri liečbe kĺbových ochorení a ekzémov.

  Samotná bazová šťava nemá príliš príjemnú chuť, ale po zriedení vodou a dosladením sirupom z agáve, medom, koncentrovanou jablkovou šťavou či iným prírodným sladidlom získame dobrú šťavu.

  Objem: 700 ml

 • Bio rakytníková šťava 100%

  5,10 €

  Táto 100% šťava je šetrne lisovaná z toskánskych rakytníkov, ktoré jej prepožičiavajú veľmi príjemnú chuť. Rakytník je cenený pre zdravotné účinky.

 • Čučoriedkova šťava 100%

  5,10 €

  Bio čučoriedková šťava 100% zo šetrne nazbieraných divokých čučoriedok, rastúcich v neznečistenom prostredí Európy.

 • Granátová šťava 100%

  4,10 €

  Šťava sa lisuje z čerstvých plodov granátových jabĺk, používame ju do koktejlov, džúsov, šalátov a k mäsu.

 • Horská brusnicová šťava 100%

  4,30 €

  Čistá brusnicová šťava z priameho lisovania je šetrne lisovaná z divoko rastúcich nemeckých horských brusníc ohľaduplne zbieraných v čase ich zrelosti.

  Brusnice sú cenným doplnkom stravy a sú teraz veľmi populárne. Červenú výrazne kyslú šťavu možno konzumovať aj neriedenú, ale hlavne ako základ limonád, zmiešaná s inými džúsy, v čaji a dokonca aj v koktailoch.

 • Hruškový šťava 100%

  2,80 €

  Čistá 100% hrušková šťava z priameho lisovania vyrobená z hrušiek pestovaných podľa prísnych zásad biodynamického pestovania (demeter).

  Použité sú len plne zrelé hrušky (čo je veľmi dôležité pre dobré trávenie) z vybraných sadov. Výsledkom je na prvý dojem veľmi jemná chuť, ktorá sa v ústach rozvinie do plnej arómy čerstvých hrušiek.

  Objem: 700 ml

 • KINDER šťava 100%

  1,60 €

  Detská šťava z priameho lisovania - jablká, hrozno, hrušky, čučoriedky, jahody, šípky, mrkva. Bez exotického ovocia.

  Na trhu je mnoho napodobenín tzv. Kindersaft, zmesi štiav určených pre deti, ale originál je len jeden.

 • Kokosové mlieko

  2,50 €

  Kokosové mlieko značky Rapunzel sa vyznačuje vysokým obsahom kokosových orechov a výraznou kokosovou chuťou a vôňou a krémovou konzistenciou. Samozrejme neobsahuje žiadne prídavné látky, ako napríklad stabilizátory.

 • Nápoj mandľový BIO

  3,85 €

  Tento mandľový rastlinný nápoj poslúži ako výborná alternatívne mlieka pre tých, ktorí nemôžu prijímať bežné mlieko.

  Neobsahuje živočíšne produkty, takže je výbornou vegánskou voľbou.

  Chutí skutočne lahodne a poteší malých i veľkých.

  Neobsahuje laktózu ani glutén.

 • Nápoj ryžový Zajac bezgluténový

  3,30 €

  Ryžový nápoj Zajac je vhodný na prípravu nápoja, kokteilov, kakaa, cereálnych raňajok, pudingov, polievok, omáčok a cesta, a je výbornou pochúťkou do kávy a čaju.