Kategórie blogu

Kategórie blogu

E-shop

Počet produktov: 12

Zobrazuje sa 1-12 z 563 položiek
 • Adžika

  1,70 €

  Zmes korenia sa používa na dusené a pečené mäsá, na grilovanie mäsa, kuraťa a ryby, do mäsových náplní, na ražniči a čevapčiči.

 • Amarantové plátky chrumkavé

  1,45 €

  Chuťovo vynikajúce bezlepkové plátky s amarantom (20%), kukuricou, ryžou a hrachom, dosolené a naozaj ľahučko dosladené k dokonalosti.

 • AMAZONSKÝ ČAJ Chanca piedra

  4,35 €

   Rastlina sa používa pri najrôznejších problémoch ako sú koliky, diabetes, hnačka, horúčka, chrípka, žltačka i zápaly pošvy.

 • AMAZONSKÝ ČAJ Graviola

  3,48 €

  Odvar z listov (cenný antioxidant) pôsobí proti novotvarom, ničí rakovinové bunky a eliminuje z organizmu voľné radikály, zdroj mnohých chorôb.

  Listy Annona Muricata majú imunostimulačné, tonizujúce a ukľudňujúce účinky, pôsobia proti bolesti, kŕčom, epilepsii a diabetes. Znižujú krvný tlak, vyrovnávajú zrýchlený tep, podporujú potláčanie plesní, vírov (HIV, Herpes simplex) a baktérií.

 • AMAZONSKÝ ČAJ Muňa-Muňa

  3,80 €

  Odvary sú používané pri infekciách a zápaloch dýchacích ciest.

  Zaujímavosť: Čerstvé listy Muňa-Muňa sa prikladajú na poranené miesta k zastaveniu krvácania. Sušené sa vďaka obsahu éterických olejov

  používajú k aromatizácii potravín. Vôňa čerstvej rastliny odpudzuje škodce uskladnených zemiakov a zeleniny.

 • Ananásová šťava 100%

  4,60 €

  Ochutnať čistú ananásovú šťavu z priameho lisovania je skutočne zážitok a porovnaní s bežnými ananásovými džúsy z koncentrátu sa jedná o úplne iný nápoj.

  Bio ananásy sú lisované čerstvé v mieste zberu, čo je výhodnejšie z pohľadu nutričných a chuťových vlastností. Výsledná chuť je skutočne lahodná i v porovnaní s bio konkurentmi.

  Objem: 700 ml

 • Aníz BIO Sonnentor

  1,80 €

  Pri zápaloch dýchacích ciest: Anízový čaj 3x denne a inhalovať 3x denne paru s anízovým olejom.

 • ANTIPLAQUE soľná zubná pasta

  3,45 €

  Tradičná zubná pasta s vyváženým zložením čistí a ošetruje zuby a ďasná. Pri pravidelnom používaní účinne zabraňuje vzniku zubného kazu a zubného kameňa.

 • Arašídový krém BIO

  3,70 €

  Tento arašidový krém je vyrobený z pražených arašidov vybranej BIO kvality s malým prídavkom morskej soli. Je chutný ako nátierka alebo pochutina.

 • Aróniová šťava 100%

  3,90 €

  Táto superpotravina pochádza zo Severnej Ameriky a jej účinky poznali a využívali už pôvodní obyvatelia. Šťavu možno konzumovať neriedenú, ale hlavne ako základ limonád, zmiešanú s džúsmi, v čaji, dokonca v koktejloch.

 • Badián celý BIO Sonnentor

  1,80 €

  Badián je jedno z mála korení čínskej kuchyne, ktoré u nás zdomácnelo. Uplatní sa aj v pokrmoch z rýb, pri pečení sladkostí a do

  vareného vína.

 • Balzam na poškodené vlasy "Master Herb"

  11,40 €

  Obnovuje štruktúru poškodených vlasov

  Aktívne vyživuje vlasy  vitamínmi a stopovými prvkami, detoxikuje, hydratuje. Posilňuje vlasy od korienkov po celej ich dĺžke, vytvára na vlasoch ochranný film. Aktivuje rast vlasov, bráni vzniku šedivých vlasov a ich vypadávaniu, obnovuje štruktúru poškodených vlasov. Vlasy sú po pravidelnom používaní mäkké, lesklé a hladké. Odporúča sa najmä na šedivé a poškodené vlasy. Vhodný pre všetky typy vlasov.