Zoznam produktov značky Bio nebio

 • Amarantové plátky chrumkavé

  1,45 €

  Chuťovo vynikajúce bezlepkové plátky s amarantom (20%), kukuricou, ryžou a hrachom, dosolené a naozaj ľahučko dosladené k dokonalosti.

 • Bio banánové čipsy

  3,10 €

  Banány boli namočené do vodného roztoku trstinového cukru s medom a opražené na kokosovom oleji do chrumkava. Táto výdatná sladkosť je vhodná ako malá desiata, na doplnenie energie po športe alebo ako súčasť stolových zmesí orieškov a sušeného ovocia. Pozor však na vyšší obsah tuku.

 • Bio chrumkavé plátky s gaštanmi

  0,60 €

  Ľahučko sladkasté bezlepkové chrumkavé plátky s gaštanovou múkou, ktorá im dodáva typickú chuť pražených gaštanov. Tieto praktické chrumkavé Chlebíku sú skvelé na výlet, pod stan, alebo pre prípady, keď doma nie je čerstvé pečivo.

 • Bio javorový sirup 100% Grade A

  6,50 €

  Grade A je najjemnejší a najsvetlejší druh. Je vhodný ku stolnému použitiu a vďaka jemnej chuti aj pre malé deti. Hodí sa najlepšie na dochutenie už hotových pokrmov: na palacinky, lievance, na biely jogurt, do musli a na zmrzinové a ovocné poháre. Javorovým sirupom môžete pri varení a pečení nahradiť biely cukor v pomere 3 diely sirupu za 4 diely cukru.

 • Bio kešu orechy

  2,85 €

  Kešu oriešky pochádzajú z Indie, kde rastú na stromoch vysokých až 12 metrov. Po zbere sú oriešky v tvrdej škrupine krátko povarené vo vode, aby škrupina zmäkla. Potom sú ručne lúskané. Pre zachovanie pôvodnej chuti sú nakoniec opatrne sušené pri teplote 50 - 60 ° C a potom uchované vo vákuovaných vreciach až do chvíle balenie do obalov určených pre konečného spotrebiteľa.

 • Bio kokos strúhaný

  1,65 €

  Strúhaný kokos používame nielen na pečenie a varenie, do jogurtu, musli a dezertov, ale aj do ázijských karí zmesí a iných slaných pokrmov.

 • Bio kokosový cukor

  2,55 €

  Prírodný kokosový cukor sa vyrába šetrným vysúšaním ručne zbieraného čerstvého nektáru z nerozvitých kokosových kvetenstviev. Má príjemnú ľahko karamelovú chuť a jemnú konzistenciu, vďaka ktorej sa hodí nielen do nápojov či na pečenie, ale aj do nepečených dezertov, náplní a na kaše či palacinky.

 • Bio müsli čokoládové

  4,80 €

  Plnú čokoládovo orieškovú chuť dodávajú tomuto müsli čokoládové chrumkavé kúsky s lieskovými orieškami, ktoré sú doplnené strúhanou horkou čokoládou sladené sušenou trstinovou šťavou a prírodným trstinovým cukrom. Čokoládové müsli obsahuje vločky z lokálneho nemeckého obilia, prevoňané je Bourbon vanilkou. Pufovaný amarant, vypestovaný v oblasti rakúskych Álp, dodáva tejto zmesi ľahkosť a nadýchanosť.

 • Bio müsli mesiac a hviezdičky

  3,80 €

  Chrumkavé čokoládové hviezdičky a mesiačiky a jemná mliečna čokoláda, v kombinácii s vločkami z lokálneho nemeckého obilia a chrumkavými lupienkami, tvoria báječnú chutnú zmes, ktorá dodá energiu do nového dňa.

 • Bio prepustené maslo GHÍ

  6,40 €

  GHI používame namiesto masla na varenie, pečenie i smaženie, na kaše, do dezertov, ciest atď. Je veľmi vhodné na ošetrenie suchej pokožky a ako základ mastí.  Prepustené maslo má oproti klasickému maslu vyššiu teplotu prepaľovania (cca 250 ° C, vyššie ako masť) a je tak vhodné aj na vyprážanie

 • Bio prírodný trstinový cukor NATURALA

  1,50 €

  Prírodný trstinový cukor Naturala obsahuje zvyškovú melasu, ktorá mu dodáva príjemnú ľahko karamelovú chuť a vôňu. Hodí sa do dezertov, ovocných šalátov, jogurtov, koktailov (napr. Mojito), na osladenie kávy aj čaju. Vďaka jemným kryštálikom je Natural veľmi vhodná na pečenie.

 • Bio zlaté ľanové semienko

  2,00 €

  Celé zlaté ľanové semienko je veľmi dekoratívne a používa sa ako súčasť aj posyp chlebov a pečiva, ktorým zároveň dodáva príjemnú textúru.